| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Am masinile virtuale VMware workstation 15 si 16 Player(non comercial) pe doua pc-uri.
Am incercat azi sa-mi instalez windows 11 pe ele si nu a mers. Nu recunoaste fisierul ISO.
Error name: "Could not detect which operating system is in this disc image.
You will need to specify which operating system will be installed."
Stie careva cum sa procedez?

1 răspuns:
| Osneros a răspuns:

Selectează sistemul de operare în căsuța respectivă, nu-l lăsa pe automat.