| TotEu10 a întrebat:

Am nevoie de ajutor de o persoana care se pricepe putin la hacking. Sa va explic cum stabtreaba, mi*am uitat parola la contul de Facebook si nu o mai pot recupera deoarece contul meu e creat pe un numar de telefon si nu e o adresa de email si nu mai am acel numar de telefon de aproape un an, am cautat cartela si nimic. Am nevoie de o persoana care sa*mi soarga contul de Facebook si sa afle parola actuala sau sa o schimbe. Lasati-mi un numar de telefon sau vreo metoda de a lua legatura cu o persoana care ma poate ajuta! Merci TPU

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Iti poti schimba parola chiar daca nu mai ai numarul de telefon. Dai recuperare parola, urmezi pasii, bifezi ca nu iti mai stii numarul mobil si cumva sa o trimita pe adresa de e-mail cu care profilul tau a fost creat. Asa o poti schimba. Si eu am avut aceeasi problema cand imi ramasese nr de telefon si imi uitasem parola si am urmat pasii, mi-am schimbat parola si mi-am scos din setari vechiul numar.
Nu-ti trebuie nici un program de hackuit pentru astawinking.

| TotEu10 explică (pentru MihaelaDart):

Profilul a fost creat direct cu numărul de telefon. nu are la ce adres de email sa-mi trimită

| 223kkk a răspuns:

Schimba metoda de recuperare si o sa iti trimita niste coduri la prietenii tai apoi o sa trebuiasca sa le introduci tu.