| anonim_4396 a întrebat:

Am o dilema as vrea sa citesc( pe net ) cartea Sange Satanic de Cristina Nemerovschi dar nu am gasit-o toata doar primul capitol si un pic din al 2 a si daca nu stiti mai ziceti-mi ceva carti de genul multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E preview vreau toata cartea

| tearsforfears667 a răspuns:

Nu cred ca o gasesti pe toata online, dar cel mai bine se citeste pe suportul clasic, adica tinand cartea in mana, cu un pahar de ceai sau suc, pe canapea. Parerea mea :P A aparut si editia a doua iar pretul nu e asa de scump, uite: http://www.libraria.hergbenet.ro/? category=3&product_id=28
MIE MI-A PLACUT ENORM!