| lkjhgfdsa12345678 a întrebat:

am o întrebare...
Am absolvit liceul tehnologic cu profilul Tehnic specializarea Tehnician Mecanic Pentru Întreţinere Si Reparaţii, certificat de calificare nivel 4.
Am văzut pe google ca pot sa obţin calificarea pentru aceasta merita ma va ajuta pe viitor?
Dau funda

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice munca serioasa merita, ca nu furi si nici nu stai acasa ca un trantor.
Baiul este ca, trebuie sa-ti cauti singur de munca, ca nu vine nici un curs, cu jobul atasat de el.

| lkjhgfdsa12345678 explică (pentru Violleta2022):

Dar un curs de sudor merita sa faci?

| lkjhgfdsa12345678 explică (pentru Violleta2022):

Daca fac un curs de sudor?