| Ionutz_1335 a întrebat:

Am o intrebare ce placa video este mai buna ati radeon 6770 1 gb de 128 biti sau nvidia 9600 gt 512 mb 256 biti? ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| JahBless a răspuns:

Depinde la ce vrei sa o folosesti.dar intre ati si n-vidia, la ora actuala, nVidia e lider pe piata.Mai mare nu inseamna totdeauna mai buna.Eu as merge pe nVidia.

5 răspunsuri:
| robertdaniel95 a răspuns:

Nvidia 9600 gt

| Ionutz_1335 explică:

E o diferenta uriasa la scor pentru jocuri intre ele ati are scor de 2 ori mai mare ca nVIDIA si de aceea intreb uni zic ca ati alti nVIDIA

| Ionutz_1335 explică:

Mda nVIDIA e VARZA credeti-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nvidia crede-ma!

| MilkaFriend a răspuns:

Nvidia fara discutie