| Ionut122002 a întrebat:

Am o intrebare!
Daca dau comanda la un birou de pe net mil aduce montat sau trebuie sal montez eu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Cei de la IKEA sigur ti-l trimit ambalat frumos incit si tu ai putea sa il duci, cum am dus si eu cu sotia mea, fara masina, o canapea de la ei, pe care a trebuit sa o montez acasa. Si probabil si alte firme fac la fel, dat fiind ca, demontata, orice piesa de mobilier ocupa spatiu mai mic, ceea ce conteaza la transport.