| Ady125 a întrebat:

Salut TPUwinking

Am o intrebare :
Daca imi fac cont pe YouTube mi se creeaza si un cont de gmail sau imi trebuie un cont de gmail ca sa imi creez contul pe YouYube.
Sunt confuz in legatura cu acest lucru si m-ar ajuta sa stiu care e de fapt legatura dintre YouTube si Gmail pentru ca m-am gandit sa imi fac un cont(pe YouTube)

Dau funda.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Cand faci cont pe youtube se face automat si pe gmail sau invers, daca faci cont pe gmail ai si pe youtubebig grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu mi-am facut prima data cont pe gmail si acela este si contul de pe Youtube, de altfel Youtube apartine lui Google.

| Ady125 explică:

Va multumesc la toti de ajutor. happy

| EwAlinEw a răspuns:

Daca vrei sa faci un cont pe YouTube nu iti trebuie si cont pe Gmail.La mine de exemplu nu a trebuit. Sper ca te-am ajutat.