| Hiller1 a întrebat:

Salut TPU! Am o intrebare!

Daca nu sunt in oras ca sa pot comanda macare (sunt cam la 20 km de oras) prin FoodPanda, Glovo sau Tazz, pot face asta?

Am incercat pe acele aplicatii dar locatia mea nu e valabila. Aveti vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Bucurestiul are 20km diametru si multe aplicatii INCLUSIV foodpanda nu te lasa sa selectezi restaurante in afara sectorului in care vrei sa comanzi, iar tu vrei la 20km in afara Bucurestiului

ai 2 solutii:
1. curier, cred ca cel putin 20lei te costa livrarea
2. te muti in Bucuresti

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un magazin, cumperi cate ceva si iti faci singur.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Poti sa comanzi de la Tazz. Glovo si FoodPanda sunt restrictionate, livreaza doar pe zone, in schimb Tazz-ul nu.

| Eisenheim a răspuns:

Cred că nu rezistă biciclistu 40 km happy dacă îl prinde și o ploaie, i-se dezumfla o roata, ii mănâncă ursu mâncarea între sate, îți dai seama e cam complicat laughing

| Nicolae131 a răspuns:

Nu merge nu iti aduce nimeni si nici mie nu imi aduce ca sunt de la tara sfatul meu du-te din cand in cand in oras si cumparati mai multe de pofta.