| MarYus_LuPu_1999 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare legată de proba scrisă la CPI, dacă îți menționează că trebuie să scrii două variate sau două exemple si scrii mai multe e posibil sa nu îți dea punct?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Două variate sau variante?

| MarYus_LuPu_1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

"Variante" scuze așa e când nu mai citești încă o dată întrebarea?‍♂️

| johnnny123 a răspuns:

Nu, dar nici nu o sa-ti dea mai multe puncte daca scrii mai multe exemple. Si atunci de ce sa pierzi timpul scriind mai multe?

| MarYus_LuPu_1999 explică (pentru johnnny123):

Mulțumesc mult! Eu stiu ce aveam în cap? de prost cred, că scriam mai multe multe variante, nu credeam că o să depuncteze?‍♂️