| Dersixdrawq a întrebat:

Am o intrebare legata de ridicarea unei carti de la un pick up point. Imi trebuie documente personale sau trebuie sa fiu insotita de un adult?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Daca pe numele tau ai facut comanda, doar tu trebuie sa te duci cu buletinul (banuiesc ca vorbesti de pick-up point-ul de la elefant).

| Dersixdrawq explică (pentru laSoledad):

Da de elefant vorbeam. Comanda este facuta pe numele mamei, buletinul meu nu este gata inca. Deci imi trebuie buletin. Mersii

| laSoledad a răspuns (pentru Dersixdrawq):

Daca e facuta pe numele mamei, e bine sa mearga si ea.