| MadaZuza a întrebat:

Am o intrebare legata de sit. Cum pot ajunge membru cu drepturi complete? Adica sa votez si tot tacamul...

Răspuns Câştigător
| betsy a răspuns:

Trebuie sa devii membru senior, adica sa ai peste 100 de raspunsuri si peste 10 zile de la activarea contului.winking

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bine ai venit in comunitatea TPU!
Ca să ai drepturi complete trebuie sa fii ''Utlilizator senior''. Utlizatori seniori sunt cei care au peste 10 zile de activitate si care au peste 100 de răspunsuri.
Mi-am amintit când eram incepatoare şi nu ştiam să raspund laughing

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate,si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii,intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .

| alabalaportocalala a răspuns:

Pai trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri si sa ai mini 10 zile de activitate!winkingwave