| MihaicaDan a întrebat:

... pe 16-18 se fac inscrierile la examenul de admitere. (noua ni l-a adus doamna diriginta in care a trebuit sa scriu doar numele data si semnatura precum ca doresc sa ma inscriu la examen.). dar cand o sa trebuiasca sa completez fisa aceea in care trec profilele dorite (SN, MI etc )? pe ce data?

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Intre 4 iulie si 8 iulie 2014 se completeaza fisele de optiuni iar in 15 iulie se face repartizarea computerizata--- vezi pagina 4 din calendarul admiterii in liceu :http://www.isjtl.edu.ro/......202014.pdf

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Intre 4 iulie si 8 iulie 2014