| Energyboy a întrebat:

Am o intrebare poti sa suni de pe messenger pe mobil.Sau daca suni fara microfon la un numar aiurea suna? Dau funda la cel care ma lamureste si pe mine.

Răspuns Câştigător
| raluca2x a răspuns:

Raspuns:
1. fara microfon poti sa suni dar NU TE AUDE NIMENI!
2.Aici platesti pentru serviciu http://voice.yahoo.jajah.com/......out.castle
3. Daca se ia curentul se intrerupe convorbirea pentru ca nu o sa mai ai internet!
4. Istoricul de la mess cand suni pe telefon mobil sau alt telefon nu se inregistreaza! De asemeni nu se inregistreaza nici cele cu webcam-ul.
Bafta!

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Poti sa suni! Ca sa suni de pe messenger pe mobil trebuie sa platesti. Si daca suni fara microfon nu te aude nimeni!

| Energyboy explică (pentru neluL):

Dar pot sa sun fara microfon astea vreau sa te intreb si cum platesc daca utilizez aceste servici? Apropo iti dau funda daca ma lamuresti ca la inceput nu mai prea lamurit. Apropo daca sun pe cineva de pe mess pe mobil si se ia curetul se inchide conversatia? sau unde sau sa vad istoricul la canvorbirile de pe mess pe mobil si cu cine? Daca imi explici primesti funda + vot.Ok

| Energyboy explică (pentru raluca2x):

Nelule ti-am promis fundita si ti-o dau mersi mult de ajutor. Apropo pot sa sun daca nu am credit pe cont?

| neluL a răspuns (pentru Energyboy):

Nu poti sa suni daca nu ai credit.

| Energyboy explică (pentru neluL):

Mersi mult m-ai ajutat extraordinar de mult iti meriti postul de expert TPU.

| raluca2x a răspuns (pentru Energyboy):

Poti sa suni fara microfon dar nu te aude....si da daca se ia curentul se inchide coversatia...

| raluca2x a răspuns (pentru Energyboy):

Raspuns:
1. fara microfon poti sa suni dar NU TE AUDE NIMENI!
2.Aici platesti pentru serviciu http://voice.yahoo.jajah.com/......out.castle
3. Daca se ia curentul se intrerupe convorbirea pentru ca nu o sa mai ai internet!
4. Istoricul de la mess cand suni pe telefon mobil sau alt telefon nu se inregistreaza! De asemeni nu se inregistreaza nici cele cu webcam-ul.
Bafta!

| mykyy a răspuns:

Nu poti suna fara microfon, pentru a putea vorbi de pe messenger pe mobil trebuie sa ai un microfon.
Ca sa vorbesti, te costa o suma destul de mare de bani, bani pe care ii incarci cu card in contul tau de yahoo.
E destul de complicat sa vorbesti asa. Dar da, se poate vorbi, insa numai cu microfon.