| SebbyHere a întrebat:

Am o intrebare, voi aveti incredere in site-urile gen. Mercador, tocmai, okazii, etc? Vreau sa achizitionez un iPhone 5 si am zis mai bine sa-l iau de pe tocmai, dar daca vanzatorul spune ca functioneaza perfect, eu de unde sa-l cred?

FUNDA!

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Si pe noi "de unde ne crezi"?

| Cronki a răspuns:

Site'urile sunt de incredere dar ofertantii nu! Atunci cand folosesti aceste site'uri, cauti produsul doar in orasul tau si il ridici personal, il platesti dupa un mic test. Altfel risti sa te alegi cu o carcasa goala, doi cartofi sau o cutie de sare!
Politica unor curieri nu permit deschiderea coletului!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E treaba ta daca il crezi sau nu

De pe olx, tocmai cumperi doar daca vanzatorul este din orasul tau si poți verifica produsul.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Eu am incredere doar in Okazii.

| Andrei22m a răspuns:

Pai te intalnesti cu el si verifici una alta sau te duci cu el la un service sa ii faca niste teste sau ceva cu 10 ron in plus happy. Cred ca mai bine te orientezi la okazii ca sunt magazine de iphone second cate vrei si unele nu au preturi chiar asa mari