| MeMe123 a întrebat:

Am o mare problema! Am vrut sa ii trimit prietenei mele un screenshot cu o gluma pe messengerul de la Facebook si din greseala i.am trimis poza cu inelul de cerere in casatorie. cand am vazut am oprit imediat internetul si nu a apucat sa se incarce. problema este daca activez netul, desi eu am sters-o, tot ii trimite poza? Sau cum pot sa fac sa nu se trimita. nu vreau sa grabesc cererea in casatorie pentru ca e programata pentru saptamana viitoare cand mergem in Budapesta.

Răspuns Câştigător
| Ađrian90 a răspuns:

Dacă faci rost de telefonul ei ai grijă să ştergi şi din galerie, că poate are activată funcţia aia prin care se salvează pozele în telefon, şterge-o de pe messenger şi din galerie happy

6 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Îmi place întrebarea ta. laughing Dar dacă s-a uitat la poza

| Ađrian90 a răspuns:

Dacă trimiţi poza cu net-ul stins şi o ştergi după ce o trimiţi tot se trimite. Deci o soluţie ar fi să nu mai intri pe messenger. Nu cred că poţi da undo, deci succes.

| MeMe123 explică (pentru Ađrian90):

La asta ma gandeam si eu. probabil maine am sa iau telefonul si o sa o sterg din telefonul ei. sunt intr-o situatie limita

| MeMe123 explică (pentru Ađrian90):

Mersi mult pentru ajutor!

| Ara997 a răspuns (pentru MeMe123):

Si casa de piatra, frate!

| Ađrian90 a răspuns (pentru MeMe123):

Casă de piatră! Copii frumoşi şi sănătate! happy

| Ađrian90 a răspuns (pentru MeMe123):

Dacă faci rost de telefonul ei ai grijă să ştergi şi din galerie, că poate are activată funcţia aia prin care se salvează pozele în telefon, şterge-o de pe messenger şi din galerie happy