| Loredannnnn568 a întrebat:

Am o mare problema, de curand mi.am achizitionat un macbook a1181(destul de vechi), n.a avut hdd asa ca i.am pus unul. Am instalat windows xp, 7, 8.1 si 10, toate driverele se instaleaza dar sunetul nu merge. Va rog mult sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai de aia ti l-o fi vandut cine l-a vandut fara sistem de operare! stia ca nu-i merge sunetul. Incearca cu MAC OS. Ala-i sistemului de operare normal.