| donnie112 a întrebat:

Am o mare problema, nu stiu ce i-am facut la contul meu de facebook, dar in cronologie alea de sub poza de coperta, adica prieteni, poze, aprecieri etc. nu mi le mai arata ca inainte cu imagine, imi arata o bara unde e doar scris, daca intru la prieteni mii arata direct din cronologie si nu ma mai baga la pagina cu prieteni, asa si la poze si asa mai departe, va rog ajutati-ma, e URGENT
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adelina906 a răspuns:

Da, tu nu ai facut nimic, facebook a decis sa schimbe din nou aspectul cronologiei, in scurt timp cu totii vom avea asa ceva. nu te ingrijora

1 răspuns:
| CuteCurly a răspuns:

Se schimba din nou Facebook'ul straight face