| AnnaSophiaRobb a întrebat:

am o mica problema. am nevoie de cartea Jennie Gerhardt de Theodore Dreiser in romana, am cautat peste tot, dar am gasit doar in engleza si rusa, ambele limbi le cunosc destul de bine, insa nu am ajuns inca la nivelul sa citesk carti in aceste limbi, va rog frumos, unde pot gasi aceasta carte, dau funda! (si am nevoie de un raspuns concret cit mai repede posibil, imi cer scuze din start pentru impertinenta, dar am conferinta peste 6 zile si am nevoie extrema!).

2 răspunsuri:
| Spintecatorul27 a răspuns:

Ar trebui sa cauti in Biblioteca Nationala

| Vlad_Iulia_1984 a răspuns:

Buna.Mai vrei cartea in romana? eu o am dar ar dura vrei 2 saptamani sa mi-o aduc de la Predeal.