| MotoKatâr a întrebat:

Am o mica problema. Când încerc sa-mi fac cont pe Publi24 și îmi scriu Email-ul și toate datele acolo și dat pe Creare cont îmi spune ca formatul adresei de email este incorect... de ce?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Numai tu știi ce adresă de mail și cât de corect ai scris-o pe formularul acela...

| tpuuser999 a răspuns:

Am incercat cu adresa "vdxf@asdfsd.com" si mi-a afisat "Inregistrarea a fost facuta cu succes!". Probabil adresa ta contine caractere speciale la care "inteligentul" care face situl nu s-a gandit, sau ai pus virgula in loc de punct. O adresa de mail trebuie neparat sa contina @ si. - nu se poate altfel.