| Rogony a întrebat:

Am o nedumerire, incepand din ce clasa se acorda bursele de merit la liceu si in ce suma de bani constau?

Răspuns Câştigător
| 니코 a răspuns:

1)cred ca din a 9-a incep bursele la liceu
2)depinde acum de bani
liceul primeste o anumita suma de bani pe care sa le imparta la toti bursierii numa cateodata nu ajung la toti din cauza ca sunt prea multi
poate sa ajunga si la 2 mil jumate-3 depinde cat de multi sunt
ai noroc daca esti pe la inceputul listei
dar oricum iti da o suma destul de frumusica happy
ajungi acolo(la inceputul listei)daca ai rezultate super
BAFTAhappy

| Rogony explică (pentru 니코):

Multumesc, sunt al 4-lea din clasa dupa media de admitere si al 6-lea din scoala la clasa a 9-a tot dupa media de admitere. Mi-ai redat speranta big grin

| 니코 a răspuns (pentru Rogony):

Npc happy