| AnonimaCurioasa123 a întrebat:

am o pisica de 1 an si 3 luni, alba, cu ochi albastri. Ea are 5 pisoi de asemenea cu ochi albastri. In urma cu doua zile am dus-o la veterinat deoarece nu menca si nu bea apa. Veterinarul ne-a spus ca este din cauza imunitati, si ca trebuie sa ii facem niste vaccinuri. Am facut asta timp de 2 zile iar in a treia zi in care trebuia sa o duc la vaccinare, am observat ca ochi ei si-au schimbat culoarea, din albastru sters in verde deschis. Este normal sa se intample asa ceva?

Răspuns Câştigător
| dani777xd a răspuns:

Eu nu cred ca este normal nu sunt doctor in veterinar dar sunt de parere ca ar trebui sa lasati pisicuta in pace daca nu ii este pofta de mancare pana la urma ii va veni pofta de mancare nu-i mai faceti vacinuri mai rau ii faceti sper ca vam fost de folos