| LorenaLorena1999 a întrebat:

Am o problema. As vrea sa comand niste rochii de pe AliExpress, insa nu am mai comandat niciodata de la magazine chinezesti de genul si nu prea stiu cum sta treaba cu livrarea. Daca fac o comanda, aceasta o sa vina la posta cu asistenta vamala din orasul meu sau o sa fie adusa de curier la mine acasa? Va trebui sa platesc taxe vamale pentru o comanda sa zicem de 60$?

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Coletul va veni la poșta vamală din județul tău. Știam că dacă nu depășești 150euro, nu plătești nimic.