| BlackHorizon a întrebat:

am o problema care nu stiu cum sa o rezolv singur.Mi-am cumparat un telefon LG optimus hub si i-am bagat la deblocare un model (un desen pe ecran) si acum nu pot sa-l mai deblochez. Poate sa ma ajute cineva va rog frumos?(mentionez ca acesta este primul meu telefon android).

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Incearca sa faci asa, stingi telefonul apoi apesi tasta home + tasta volum (-) si butonul de aprindere al telefonui timp de 9 secunde daca nu merge incearca sa il duci intr-un service de telefoane.