| An0n1M_1716 a întrebat:

am o problema cu aparatul foto pe 120p fileaza 2 ore si pe 240p filmeaza 1:30 iar pe 480 filmeaza doar 10 secunde? straight face care sa fie problema? Merge sa fac multe filmari de 10 secunde dar nu stiu care este problema PS : Olympus 790sw

2 răspunsuri:
| vεηiη a răspuns:

Nu e logic? N-ai destula memorie pe card sa filmezi mai mult deoarece la 480 iti scoate la o claritate bunicica si iti ocupa ceva memorie... FUNDa?smug

| Ady93 a răspuns:

Ori nu-i memorie, ori e vreo setare idioata, cum am avut si eu la tel de nu ma lasa sa fac clipuri mai lungi de 15 sec sau ceva de genu. Deci uitete un pic prin setari sa vezi daca exista asa ceva,