| Anonymous412 a întrebat:

Am o problema cu castile. Adica nu stiu daca e cu castile sau placa audio. Cand conectez castile si pornesc o melodie se aude doar negativul, nu si vocea cantaretului. Alteori se aude un bazait puternic sau ceva de genul. Asta se intampla in spate. Daca le conectez in fata nu se aude nimic, decat daca conectez doar jumatate de fir, iar asa nu sta. Cand conectez difuzorul de la monitor se aude bine tot.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WoKy a răspuns:

PRobabil ai vreun fir intrerupt sau vreo masa falsa (zic si eu ) Verifica-le cu un aparat de masurat din aproape in aproape si depisteaza problema.