| Dani1998 a întrebat:

Am o problema cu castile, se aude erorile si toate astea dar cand ascult muzica se aude foarte incet! Stiti ce ar putea avea? Dau funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bulina a răspuns:

Daca ai Windows 7 vezi sa nu fie modificat volumul aplicatiei in care asculti muzica (Winamp, Mozilla/Opera/Chrome/Explorer pentru Youtube, BSplayer) din mixerul sistemului de operare. Apesi pe speaker-ul ala mic din dreapta jos de langa ceas si apesi pe "Mixer".

3 răspunsuri:
| lizy12iul a răspuns:

Poate din cauza melodiei, poate asa e descarcata, cu volum incet.

| piTiCcu a răspuns:

Vezi poate ai dat Volumul mic, daca nu e de la asta, cumpara-ti alte casti, mai mult de 30 de lei nu e.

| Anonim187 a răspuns (pentru piTiCcu):

Cum sa nu fie casti care costa mai mult de 30 lei? prietene sunt casti care depasesc 200 euro oh go on