| BogdanEE a întrebat:

am o problema cu emailul..nu primesc emailul de confirmare de la facebook..am incercat tot ce este posibil de la spam/trash/imbox/adresa alternativa si multe altele.
de fapt nu primesc niciun email de la nimeni

Stie cineva ce pot sa-i fac.
Sau cum sa schimb emailul de la facebook.[tin sa spun nu imi apare butonul de adaugare emailuri]

Help!

Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Ai uitat probabil sa alegi domeniul "yahoo.ro" sau "yahoo.com". Mi s-a intamplat si mie. Fa-ti un ID nou, si nu uita sa scrii "@yahoo.com", apoi mergi la facebookul tau, pe acea bara albastra de sus, in dreapta, scrie "Acasa" si langa o sagetuta mica care arata in jos. Da click pe acea sagetuta, click pe "Setarile contului", dai click pe "E-mail", dai click pe "Adauga un E-mail nou", scrii in acea casuta noua adresa de E-mail, si mai sus va aparea noua adresa. Nu uita sa bifezi casuta de la "Adresa de E-mail primara" pe noul ID. Apoi mergi la mailul de pe noul ID si vezi daca ai primit notificarea. Mai departe sper ca te descurci. Succes!

1 răspuns:
| astralwalker a răspuns:

Probabil cand ti-ai facut id-ul de messenger, sti ca la sign up de la yahoo ai o casuta unde te pune sa alegi. @yahoo.com / @yahoo.ro etc. Daca il ai pe.ro nu poti primi emailuri si nici nu il poti schimba, am si eu aceiasi problema si de asta am un id separat @yahoo.com unde imi vin toate mailurile. happy