| Feri a întrebat:

Am o problema cu FaceBook, si anume : am fost plecat de acasa aproximativ 2 saptamani timp in care nu am avut acces la internet. Cand m-am intors am incercat seara sa intru pe FaceBook si imediat dupa ce ma logam pe cont imi dadea o pagina rosie cu un semn de avertizare si scria ceva in legatura despre "certificat nevalid". daca stie cineva cum pot rezolva problema mi-ar fi de ajutor. Merci!

2 răspunsuri:
| pelivanvasil a răspuns:

Fa-ti alt cont asta cred ca ti la furat cineva si injura si facea prostii pe el si echipa facebook tiau inchis contul fundita te rog

| Feri explică:

Nu cred ca e asta problema...Am incercat sa intru pe cont de la altcineva de acasa si a mers.