| vlad2012d a întrebat:

am o problema cu hidroforul.am dat drumul la robinetul din bucatarie, a curs apa cateva secunde si dupa s-a oprit din curs.am iesit afara unde am hidroforul, si mergea, dar nu curge apa la robinet. ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

S-ar putea ca sorbul sa nu mai ajunga la apa.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Probabil sa dezamorsat, sau s-a terminat apa daca e din fantana. In caz ca sa dezamorsat trebuie amorsat din nou si gata.

| cacealma a răspuns:

Cel mai probabil ii ca a inghetat instalatia, daca spui ca tii hidroforul afara!?

| cacealma a răspuns:

Exista mai multe posibilati:ti-a inghetat instalatia,s-a dezamorsat, n-ajunge sorbul, s-a stricat hidroforul! solutie:apeleaza la un instalator! daca vei umbla tu exista posibilitatea sa faci mai mult rau decat bine!