| RoBLox a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul, dar nu este de la el, este din calculator. Unde este iconita aia (sagetica) arata ca, cauta ceva, dar de fapt nu cauta nimic. De abia pot sa scriu din cauza asta. Am scanat tot pc-ul cu anti-virusul Avira!

5 răspunsuri:
| TellaPro a răspuns:

So much LAGGGGGGGGGGGG... PC error frate

| AddyTakaBlack a răspuns:

Incearca sa downloadezi remove wat si vezi daca iti merege

| ieco a răspuns:

Pentru un asa lucru banal, nu are rost sa-l schimbe straight face

| RoBLox explică (pentru ieco):

Nu era chiar asa banal pentru ca imi dadea toate programele care le aveam deschise in bara si nu puteam sa fac nimic!

| RoBLox explică:

Asa am si facut, Multumesc! happy

| PitbullDenis a răspuns:

Ti s-a schimbat automat sageata mousu-lui, intra in control panet, dai acolo la mouse si gasesti acolohappy