| PlayTheGame a întrebat:

am o problema cu un scaun de birou, nu il am nici de un an si la acest model spatarul se tine de manere problema mea e ca manerul drept s-a rupt in 2 locuri si daca ma las pe spate ma duc cu totul laughing, stiti undeva in Bucuresti un as putea sa il repar sau sa gasesc un maner de schimb? Ar putea fi si carpit in sensul ca, unde s-a rupt sa se dea 4 gauri si sa se lege cu o sarma finalaughing (romanu...). Cam atat cu gluma, pe scurt un site ceva sau o locatie sa repar... Multumesc anticipat funda+vot!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Si mie mi s-au rupt manerele scaunuli de birou, am cautat modelul de scaun pe net, dar am avut norocul sa gasesc pe Okazii.ro manerele acestui model. Le-am cumparat, au trecut vreo 2 ani jumate de atunci...
Cauta, poate gasesti! Sau daca zici ca il ai de 1 an, ar trebui sa fie inca in garantie, si atunci datele de contact ale service-ului se afla pe certificatul de garantie al scaunului.
Ce model este? Daca e, pot cauta si eu! Am nevoie de modelul EXACT!

| PlayTheGame explică (pentru RoyDupuis):

Nu mai situ ce model e, am aruncat cutia l am cumparat cu 150 ron din grand arena laughing era la oferta daca e iti fac o poza ceva happy oricum ma gandeam sa il duc la un atelier de reparat mobila stii vreunul in Bucuresti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PlayTheGame):

Cauta prin astea:
https://www.google.ro/......ps?/search

3 răspunsuri:
| Mall_Pall_1992 a răspuns:

Mai bine iti iei altul, vezi pe http://reviewcenter.ro ca au recenzii la ceva modele interesante