| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Windows 7.Inainte mergea sa-l instalez si acum nu, azi am schimbat monitorul si cred ca de-aia..Habar n-am ce are..Cand dau install pe windows 7 ultimate merge un pic dupa aia se face imaginea albastra un fel de crash, cu niste informatii si cam atat.Cine imi zice raspunsul bun ii dau funda! MERSI;(

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Acesta este unul dintre simptomele unui hard disk pe duca!(care mai are putin si se strica)Sfatul meu copiaza ce este important pe un cs/stick ca hdd-ul nu mai tine mult!

2 răspunsuri:
| floryn1993 a răspuns:

Placa video, cred

| anonim_4396 explică (pentru floryn1993):

Nu cred. daca era de la placa video trebuia sa nu-mi mearga nici inainte.