| mihainet a întrebat:

Am o problema cu wireless-ul, tocmai am instalat windows xp sp3 si am instalat drivere-le pe laptop pentru wireless ca sa pot intra pe internet sa descarc si celelalte drivere. Surpriza a fost ca nu imi merge imi scrie LIMITED OR NO CONECTIVITY. Acum faza este ca daca pun telefonul sa opereze ca modem wireless imi merge pe pc perfect, iar modem-ul este bun. Va rog sa imi spuneti ce pot face.

Răspuns Câştigător
| WoaDmulL a răspuns:

Cauta driverele pe net pentru Windows Service Pack 3(SP3), posibil sa nu fie compatibile sau incearca inainte sa le reinstalezi.

O seara cat mai placuta!