| Dan9602 a întrebat:

Am o problema cu Word 2007, incep sa il instalez, bag CD-Key-ul, si cand dau "INSTAL NOW" imi apare :
"Browse for folder - setup cannot find Office.en-us\dwtrg20.exe.Browse to a valid installation source, and them clic OK." Nu stiu ce se ii fac, si am maire nevoie pentru o prezentare ppt. sad. Cine ma poate ajuta si pe mine... sad mersi :*

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Sursa de instalare este corupta... iti trebuie alt office pentru ca iti lipsesc fisiere din ala care il ai tu. happy

1 răspuns:
| liveplus a răspuns:

Trage-l de altundeva aluia ii libsesc niste fisiere incearca pe alceva t o r r e n t z