| iflroin1999 a întrebat:

Am o problema de curand mi-am bagat wirles dar nu stiu parola ca sa ma pot conecta cu telefonul, deci intrebarea e cum pot afla parola de la wi-fi ca sa ma pot conecat si cu telefonul?

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Buna in spatele modemului ai un cod il scrii acolo pe telefon site poti conecta la modemult tau altfel nu stiu

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe spatele modemului ai parola.Nu ai spus daca ai modemul de la o firma sau ti l-ai cumparat tu.Mai mult nu te pot ajuta.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Buna,daca ai un contract, de la router, uita-te pe el si acolo iti cauti parola de la Wierlless! Sper ca te-am ajutat, asa am facut si eu!

| Bogdi_Bogdi_1990 a răspuns:

Ce ai rcs-rds romtelecom sau upc?

| Nadia2002 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hLYpATvUM3A Cred ca asta iti poate fi de folos!