| TsonPing a întrebat:

Am o problema: Folosesc "FRAPS 99" sa filmez niste jocuri. Dupa ce termin de filmat le editez cu Windows Movie Maker 2.6 si cand dau sa le salvez ori ce setari de grafica asi pune tot imi strica grafica si nici cum nu o face mai buna... Imi puteti spune un program cu, care sa editez ca si cu movie maker dar sa le salvez cu grafica mare sau cu grafica care o are inainte sa editez videoclipul

Răspuns Câştigător
| TrAcEEEEE a răspuns:

Da-mi add pe id asta te rezolv
cholowiz_13

| TsonPing explică (pentru TrAcEEEEE):

Mersi Foarte Mult Pentru Ajutor big grin A Mers Excelent big grin

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Nu stii sa setezi asa cum trebuie WMM, trebuie sa-ti faci niste template-uri (cu rezolutia filmelor pe care le editezi, un bitrate maricel etc.).
Foloseste Cyberlink PowerDirector, este putin mai rapid si mai usor de customizat (randez in 20 de minute clip full hd de calitate mare de 30 minute, la cele HD le randez uneori mai repede decat dureaza ele. iar in WMM stateam cu aproape 50% mai mult la rendering).

| userunu1 a răspuns:

Poti sa iti descarci programul "avs video editor 4" si dupa ce l-ai editat poti sa dai acolo convert youtube full HD(1028p)