| RazvyM5 a întrebat:

Salut TPU,am o problema in legatura cu telefonul, il conectez la calculator prin cablu de date, iar pe PC imi da o eroare cica, nu se poate face legatura, deoarece ataca PC-ul! Dau funda! Cine stie

Răspuns Câştigător
| patriiiii89 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie! Da un restart si sa vezi ca-ti merge.winking

1 răspuns:
| Nitescu_Theodor_1995 a răspuns:

Ai virusi pe telefon si antivirusul tau e unul de-ala fricos care te fereste de tot ca o mamica speriata. Formateaza-ti telefonul sau conecteaza-l la alt computer si deviruseaza-l acolo. Sau ai un telefon ninja recunoscut pe internet pentru modul in care a ucis cu sange rece calculatoarele celor ce l-au avut mai intai, in care caz ai nevoie de un preot exorcist si de multa agheazma. Ciaowinking