| BdyBluu a întrebat:

am o problema mare cu netul pe pc. De curand am instalat hamachi...ma rog si intamplator m-am uitat la conexiunea la net...si scria ceva cu hamachi. Eu l-am dezinstalat si s-a sters si aia. Acum acolo jos in stanga la calculatorul ala apare un X rosu...si nu ma lasa sa ma conectez. Sunt pe rds si am si un router pe care mere netul. Va rog mult ajutati-ma. Daca vreti dati-mi add: bogdii.bluu@yahoo.com

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai si daca inainte l-ai instalat, mai instaleaza-l odata si problema ta e rezolvata!
Daca nu mai ai driverul, cauta-l pe net! Bafta!