| ShadowRaze a întrebat:

am o problema si sper ca ma puteti ajuta. Deci am vrut sa imi conectez controller-ul de PS4 la PC pe care am Windows 10 64-bit ca sa il pot folosesc am folosit un program numit SCPToolKit care instala niste drivere pentru. controller am conectat controller-ul la PC am dat sa se instaleze drivere-le alea si a disparut cursorul de pe ecran am dat restart la PC, cand a pornit cursorul tot nu era pe ecran tastatura si mouse-ul nu functionau (sunt prin USB) am incercat sa le pun in alte porturi USB nimic le-am reconectat dar tot nimic apoi am conectat mouse-ul si tastatura mai vechi si mergeau tin sa mentionez ca cele noi sunt de gaming acum poate spuneti sa sunt stricate dar le-am probat la un prieten si la el au mers ce ar trebui sa fac? Sa reinstalez Windows-ul? Va rog ajutati-ma dau funda!

5 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Daca sunt de gaming, reinstaleaza driverele de la tastatura si mouse, daca nu, reinstall windows.

| ShadowRaze explică (pentru UserRo10):

Nu stiu de unde sa iau driverele

| UserRo10 a răspuns (pentru ShadowRaze):

Zi-mi marcile sa vad. Daca cu adevarat sunt de gaming gasesti pe site-ul producatorului drivere(daca au)

| ShadowRaze explică (pentru UserRo10):

Imi cer mii de scuze ca am raspuns asa de greu marcile sunt Fury Thunderstreak

| UserRo10 a răspuns:

Cauta-ti modelele, downloadeaza si instaleaza. Trebuie sa mearga pana la urma.
http://fury-zone.com/en/download/