| anonim_4396 a întrebat:

Am o tastatura de la Fujistu Computers Siemens si mi-a mers 1 an foarte bine. Porma nu mai mi-a mers unele butoane: A, Z,~`, TAB, Numpad si ESC. Am scos butoanele si nici pic de praf nu aveau. Am intrat pe cs 1.6 si mi-a pornit tastatura. Dupa 2 zile nu mai imi mergea iar, am intrat in cs, nu mai pornea tastatura. Am scos iar butonele si nici pic de praf nu aveau. Acum sunt pe tastatura virtula pentru butoanele alea. Mai am o tastatura Gaming X7 si la ea nu e prin USB e prin port care bagi tastatura. Si la ea nu mai merge port-ul.Cand il bag nu imi merg niciun buton, am scos butoanele si la ea, nu aveau nimic. Dar am testat-o la un vecin si mergea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kessu a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta ce zici merit si eu o funda? Succes in continuare happy

2 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Cauta sa le vinzi daca poti si i-ati una nouahappy

| sasukeady a răspuns (pentru kessu):

Am rezolvat-o, am cumparat una noua, la aia care nu mergea avea circuitele arse si mi-a afectat si portul PS/2

| kessu a răspuns (pentru sasukeady):

Ma bucur ca te-am putut ajuta ce zici merit si eu o funda? Succes in continuare happy