| AlexOw a întrebat:

am o urgenta.
Am nevoie de o varsta pentru PaySafe ca imi arata sa pun data, pot pune data mea de nastere?
Am 13 ani.

4 răspunsuri:
| Saicoth a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de o varsta anume pentru paysafecard, varsta conteaza cand faci o achizitie si locul de unde o faci.

| Saicoth a răspuns:

Pentru ati face "cont" my paysafecard ai nevoie de minim 16 ani. Dar poti folosi doar PIN fara restrictie de varsta.

| FunnyGamerulCrepeer a răspuns:

18 ani minim varsta minima legala ca sa incepi sa ai acces la plati si alte chestii

| AlexOw explică (pentru FunnyGamerulCrepeer):

Am vazut copiii de 7 ani cu paysafe laughing