| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de curand o pereche de casti cu microfon.Problema e ca nu merg conectate in spate(unde sunt conectate boxele)! Le-am incercat si la un prieten sa vad daca nu cumva sunt stricate! La el merg, ba chiar functioneaza foarte bine(si castile si microfonul)...intrebarea e:ce trebuie sa repar sau sa programez la calculator sa le fac sa mearga.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Castile le bagi in fata la unitate la mufele alea verde la casti si rosu la microfon
daca nu merg umbla in placa de sunet vezi in bara jos trebuie sa ai acolo ( la mine scrie via hd audio) si trebuie sa bifezi niste optiuni

| K0sti a răspuns (pentru Broadband):

Si daca nu are mufe in fata unde le baga? Sunt calculatoare care nu au!

| Abecedare a răspuns (pentru Broadband):

Mda...Nu am acele mufe in fata unitatii.