| NYCVlad a întrebat:

am primit de la un prieten pe facebook un link, acel prieten nu era online, am accesat link-ul dar nu mi-a aparut nimic, incarca pagina in continuu, este posibil sa fie vreon virus? sad linkul este ceva cu "huhmagazine.co.uk", va rog daca este vreon virus sa imi spuneti, si cum pot scapa de el sad, am scanat pc cu avast si nu a detectat nimic! straight face

6 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Exista tot felul de link-uri cu virusi, esential e sa nu dai click pe ele. 90% a fost virus.

| NYCVlad explică:

@kiti12 da, am spus ca am accesat link-ul dar pagina doar incarca nu mi-a deschis nimic

| kiti12 a răspuns (pentru NYCVlad):

Atunci este posibil sa fie virus.

| xbuburuzax a răspuns:

Da

| kiti12 a răspuns:

Este posibil sa fie un virus, deoarece in ultimul timp circula tot mai multi virusi pe facebook. Daca chiar este un virus nu stiu cum sa scapi de el. Dar a o singura intrebare ai intrat pe acel link? Ca daca nu ai intrat, chiar daca este virus nu iti poate afecte facebook-ul.

| Mihaela5634 a răspuns:

recomand ca inainte sa accesezi un link sa intrebi persoana care ti-a trimis link-ul ce este. poate ai avut noroc tura aceasta si nu ti-a infestat pc-ul. ai grija pe viitorwinking!