| alexandruvalcea a întrebat:

am primit impreuna cu factura de la Vodafone un fel de borsura de castig.Si ca as primi urmatoarele premii:25.000 euro si renault latitiude/70.000 euro.Cum imi dau seama daca am castigat.Multumesc Mult. Funda Garantat!

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Pai ce e greu? Pune mana pe telefon si suna-i! Odata ce acel pliant se afla in plicul de la ei, clar nu este vreo greseala sau o "fraiereala" cum mai spunem noi romanii.
Ideea e alta, uita-te atent si citeste tot ce scrie pe el, cred ca e doar o reclama amarata pentru un viitor concurs, flyer ce-l primesc mai multi si nu doar tu (abonatii VDF/alte companii de telefonie mobila in general). De obicei premiile se anunta altfel, de aceea spun asta. happy

Succes si daca castigi, asteptam sa ne plimbi la o bere!

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Întreabă-i! Intră pe situl lor şi la "contact" pune întrebarea!

| Th3H4ckerB0y a răspuns:

Nu ai castigat iti spun eu. doar daca a participat la cv concurs n-ai cum sa castigi atatia bani din nimic crede-ma! funda big grin

| byaanca a răspuns:

Te duci la operatorul Vodafone si te asiguri daca acea brosura este adevarata sau nu, daca ai castigat sau nu, dar ar fi bine sa nu te descurajezi, dar nici sa nu-ti faci prea multe sperante, s-ar putea sa fi castigat ceva, Mult Succes!

| sarulesti a răspuns:

Din ce spui tu pare a fi de la Reader's Digest. Si iti spun ca ai castigat un mare NIMIC. Este a doua oara cand primesc un astfel de plic, te conditioneaza sa cumperi diverse carti de la ei, ca asa poate castigi. Mai interesant este ca nu inteleg cum ajung astia sa puna mana pe nume si adrese din moment ce nu am cumparat in viata mea nimic de la ei.