| razor111 a întrebat:

am pus windows last xp pe un stick folosind rufus iar atunci cand vreau sa bootez imi apare syslinux 4.07 edd 2013-07-25 copytight (c) 1994-2013 H. Peter Anvin et al/HBCD/menu.c32:not a Com32R image
boot:_
Ce trebuie sa fac sa botez? Funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Descarca un xp professional normal, un sp3 pack de exemplu si il pui pe stick folosind wintoflash. in orice caz eu iti recomand sa il pui pe un cd cu programul ImgBurn deoarece stick-urile dau erori.
bafta. un cd e mult mai fiabil.

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

''not a Com32R image''
Banuiesc ca nu ai pus bine OS'u pe stick! Nu cred ca are imaginea boot'abila! Cauta tutoriale sa faci stick boot'abil! gasesti pe tot internetu

| Loadout a răspuns:

Http://windows.microsoft.com/ro-ro/windows/end-support-help

Perioada de asistență pentru Windows XP s-a încheiat

Asta ar fi o posibilitate de ce nu merge.