| KolG a întrebat:

Am si eu de luat o broscuta testoasa din Arad de la o persoana. Eu sunt din Constanta. Voiam sa va intreb ce metode mai cunoasteti pentru a transporta un colet destul de mic. Am incercat cu BlaBlaCar dar din pacate am dat numai de oameni neseriosi si momentan nu mai este nici un anunt. Prin autocar si tren nu se poate deoarece nu exista cursa directa. Prin curier nu risc. Alta modalitate mai stiti? Un site, ceva, care seamana cu BlaBlaCar mai stiti? Sau alta metoda. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Ia un avion pe cursa interna, in 3 ore esti si inapoi?

| KolG explică (pentru Yurisa):

Sarpele a costat 50 de euro... nu mi permit sa platesc mai mult pe transport decat pe el

| Yurisa a răspuns (pentru KolG):

Ai zis testoasa nu sarpe laughing

| TheGentleman a răspuns (pentru Yurisa):

Poate are și șarpe. Sper că nu auzim pe la tv că un șarpe bântuie cartierele unui oraș și că intră în WC-ul oamenilor cum se întâmplă prin SUA și Australia rolling on the floor

| Denisa0954 a răspuns:

O broscuta testoasa nu o poti "transforma"in colet. Ori te duci personal sa o iei, ori iti cumperi una de la un petshop sau de la cineva din orașul tău.

| KolG explică (pentru Denisa0954):

Ok, era vorba de un sarpe, nu o broscuta? am zis asa doar pentru ca multi cand aud de serpi, incep sa critice.

| Denisa0954 a răspuns (pentru KolG):

Același lucru se aplica si in cazul lui.

| KolG explică (pentru Denisa0954):

E clar ca n ai nici o treaba cu reptilele.

| Denisa0954 a răspuns (pentru KolG):

Tu sigur ai, atata timp cat vrei sa l primesti prin curier rolling on the floor