| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

am si eu o intrebare

Command Prompt e un program cu care sa sparg site-urii am vazut pe net ca cu command Prompt pot sa aflu parolele wi fe si scrie hack pe tutoriale programul Cmd face or ce pot sparge site-uri pot hackerii jocuri ca un fel de cheat engine si pot sparge site-urii pot face or ce vreau cu Cmd https://www.google.ro/......ps?/search

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru a face ce vrei tu ai nevoie sa si cunosti cu ce- si cum se face.
Daca dupa parerea ta Command Prompt este un program, atunci n-ai prea multe sanse la hackerit, in schimb ai sanse maxime sa fii "legat" pentru cativa ani.

| Andrei900Boss explică (pentru Bula):

Iti voi da 2 vide-uri
Partea 1 https://www.youtube.com/watch?v=jY8ODX1LRXE ce face ala sparge site-uri si poti intra pe site-uri sa afli parole si username si scriu admin si parola si am intrat pe site-urii
2.https://www.youtube.com/watch?v=KmV18nUhO_8 tot hack de spart site-urii dar foloseste tot CMD si programul havji o sa vezi la minutul 2:44 e si un tutorial in romana cum spargi site-uri cu programul havji

| GabrielDrunk a răspuns:

Haxorel,tu treci și învață că nu faci nimic. Apropo ai grijă ce descarci ca iți iei viruși.

| Andrei900Boss explică (pentru GabrielDrunk):

CMD nu iti trebuie descarcat e CMD e in Computer iti trebuie descarcat ala pentru ip si spargerea site-urilor havij si command prompt prescurtat e cmd sti ip de la site-urii

| GabrielDrunk a răspuns (pentru Andrei900Boss):

Nu ma refeream la cmd, in general sunt unele programe care pica site-uri dar e fals si iti iei trojan in pc.