| catalin221997 a întrebat:

am si eu o intrebare cum se schimba iconita la foldere adica cand vreau sa creez un folder nou sa fie iconita pusa de mine

cel mai bun raspuns fundahappy

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

1.Descarci pictograme care-ti plac in format ico, creezi un folder cu ele si nu-l muti\stergi.
http://www.iconarchive.com/
2.Clic dreapta pe folder\properties\customize\change icon\browse\cauti folderul cu pictograme\selectezi iconul dorit.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Click dreapta/Properties/ Change Icon

| g0odJoOb a răspuns:

1.Click dreapta pe folder! 2. Ultima optiune "Properties"! 3.Click "customize" 4. Chage incon(schimba iconita)

| ItiDauClasa a răspuns:

Ddai click dreapta pa proprietati si dai customize si apoi dai change icn si iti alegi de aoclo dupa dai ok si apoi aply ca sa se salveze. cred ca ti-am dat un raspuns bun