| Seutea a întrebat:

am si eu o intrebare.Deci sa trecem la subiect.
Am cumparat de pe net un laptop second. Astazi am vrut sa dezinstalez un program si din greseala am dezinstalat placa video Ati Radeon 96000 Series Mobility. Imi puteti spune cum as putea sa reinstalez placa video daca nu am CD-ul?

Răspuns Câştigător
| RxTx a răspuns:

Poti sa vii cu el la mine ti-l fac gratis daca esti din Bucuresti
sau daca nu
atunci instaleaza un Teamviewer pe el de preferat 6 pentru ca eu folosesc linux si imi este mai usor cu 6
Si vorbim la tel 0723728904
pot sa ti-l fac prin intermediul internetului
poti sa ma suni si acum
sau contacteaza-ma pe ID-ul Yahoo messenger :
professional_service2003

1 răspuns:
| Denis_Sandu_1992 a răspuns:

Gasesti pe site-ul asta http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx la pasul 2 ai autodetect. P.S funda :D