| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.M'am uitat si pe net dar vreau sa vad ce raspunsuri pot primi si aici. Vreau sa plec din Bucuresti si vreau sa ajung la resita.mai exact la gara de nord resita(RESITA NORD)iar intrebare este:CU CE POT AJUNGE SI EU ACOLO IN MOD SIGUR SI RAPID?
Va multumesc pentru timpul acordat!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cel mai sigur e cu trenul, cel mai rapid cu masina.

| EVO1594 a răspuns (pentru Mihaela1964):

Sj cu trenul? ma lasa dierct in resita nord? adica ee un tren cre ajunge chiar acolo? eu nu am mai mers cu trenul de mult:-( sj de aia pun atate intrebare imi cer scuze...dar vreau sa ajung sigur la Resita Nord

| liceu a răspuns:

Pai cu trenul